Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żmigródek - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Postolin

Postolin(Żmigródek + 23 km)

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kałowice

Kałowice(Żmigródek + 24 km)

151 900 zł1 085 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Trzebnicą! Media! Piękna Okolica! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kałowice k. Trzebnicy - Powierzchnia działki 1085 m2 - Do działki prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Budzicz

Budzicz(Żmigródek + 14 km)

179 500 zł1 000 m² 179,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki o powierzchni 1000 m2 położoną w malowniczej okolicy Budzicz. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Garwół

Garwół(Żmigródek + 21 km)

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nowo wydzielone działki budowlane (budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe), położone na obrzeżach Wołowa, w spokojnej miejscowości wiejskiej, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie(Żmigródek + 21 km)

521 100 zł4 034 m² 129,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w strefie aktywności gospodarczej Obornik Śląskich. W sąsiedztwie obiektów magazynowo-produkcyjnych. Działka jest objęta mpzp ag/(1-11) - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Borzęcin

Borzęcin(Żmigródek + 5 km)

526 000 zł4 208 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4208 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol U/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 241 m² 111,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3241 m położona w miejscowości Wilczyn, gmina Oborniki Śląskie. Nieruchomość ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skoroszów

Skoroszów(Żmigródek + 22 km)

499 999 zł10 681 m² 46,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przy Lesie k. Trzebnicy. Możliwość podziału i uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuje Państwu grunt rolny w miejscowości Skoroszów leżącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Komorówko

Komorówko(Żmigródek + 16 km)

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę atrakcyjne miejsce blisko Trzebnicy działka posiada Wz kupujący nie płaci podatku pcc miejscowość Komorówko kon nr telefonu   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Masłów

Masłów(Żmigródek + 22 km)

254 000 zł6 700 m² 37,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6700m2 w miejscowości Barcza, gmina Masłów. Możliwość zabudowy mieszkaniowej.Cena 38 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żmigródek

Żmigródek,dolnośląskie

59 730 zł1 086 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Żmigródek posiada nową infrastrukturę (gaz ziemny, kanalizacja wodociąg, telefon) bezproblemowe podłączenie mediów (przyłącza znajdują się w drodze sąsiadującej z działką),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij